Solarium

 

Moda na brązową, ciemną karnację skóry trwa nieprzerwanie od wielu lat. Szczególnie w chłodne i pochmurne dni tęsknimy za ciepłymi promieniami słońca. Solarium kojarzy nam się z ładną opalenizną oraz zdrowym wyglądem. Wśród klientów jest wiele osób, którzy właśnie w ten sposób usiłują uzupełnić niedobór promieni słonecznych. Solarium działa również bardzo korzystnie na nasze samopoczucie. Leczy wiele schorzeń skóry, wspomaga syntezę witaminy D3 w organiźmie, jest pomocne w zwalczaniu nerwobóli a także zmniejsza stres, obniżając poziom adrenaliny.

W naszej ofercie postawiliśmy na konkurencyjne ceny oraz spełnienie najwyższych wymogów higienicznch. Profesjonalizm urządzeń opalających w naszym solarium zadowoli każdego klienta.

Na wyposażeniu salonu znajdują się poniższe urządzenia:

 

 

 

Luxura V5 42 XL Intensive

 

Luxura V5 to jedna z najbardziej popularnych kabin opalających na rynku. Komfortowa przestrzeń wewnątrz i nowoczesna konstrukcja zapewniają równomierną i głęboką opaleniznę. Atrakcyjne wzornictwo, ciekawa kolorystyka oraz ergonomiczny panel sterowania zadowolą oko każdego użytkownika. Ponadto dzięki zastosowaniu poniższych rozwiązań, korzystanie z kabiny staje się wyjątkowo przyjemne:

  • System XL Light – Dzięki zastosowaniu lamp o długości 2m Luxura z funkcją XL Light zapewnia opaleniznę od stóp do głów.
  • Xsens – Pozwala na rozpylanie poprzez otwory wentylacyjne przyjemnego zapachu we wnętrzu kabiny. Dostępne są następujące kompozycje zapachowe: Ocean, Blossom i Sandelwood.
  • My mp3 – Umożliwia użytkownikowi podłączenie własnego odtwarzacza mp3, aby cieszyć się ulubioną muzyką

 

 

 

 

 

Ergoline 600 Avantgarde

 

Solarium dla tych, którzy kochają w życiu rzeczy wyjątkowe. Łóżko rozpieszcza nie tylko oko ale i ciało – Body Wave zapewnia ułożenie ciała w niezwykle odprężającej pozycji. Powierzchnia leżanki jest podwójnie wyprofilowana. Uniesienie tułowia i podparcie kolan umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała.

Poza kompletem standardowych lamp w uzyskaniu pięknej opalenizny dbają trzy opalacze twarzy ULTRA z filtrami VIT (very intensive tanning) oraz dodatkowe lampy do opalania ramion i karku. Moc opalacza twarzy można równomiernie stopniować a w razie potrzeby można go również wyłączyć.

Łóżko posiada inteligentny system wentylacji ciała, na który składają się:

  • dwa kanały nadmuchu od strony nóg;
  • dwa kanały nadmuchu od strony ramion;
  • oraz dodatkowe, klimatyzowane chłodzenie twarzy z regulacją kąta nadmuchu i mocy.

Nową miarę komfortu opalania wyznacza przewodnik głosowy (Voice Guide) oraz Sound Box – możliwość wyboru muzyki. Za pomocą informacji głosowej objaśniane są wszystkie funkcje solarium, można także uzyskać dodatkowe informacje na temat opalania.